تبلیغات
بابیت و بهائیت در ترازوی نقد - مطالب تیر 1391
دوشنبه 26 تیر 1391  04:30 ب.ظ
نوع مطلب: (بـهـائـیـت ،مــهـــدویــت ،) توسط: MAP

یکی از شبکه‌های غیرقانونی انجمن منحرف حجتیه منهدم شد و گروهی از اعضای اصلی آن بازداشت شدند.
این شبکه کور وابسته به تشکیلات غیرقانونی انجمن حجتیه، همراه با هدایت سران این گروهک با وارد کردن تعدادی از جوانان مسلمان در جلسات فرقه‌ ضاله بهائیت به زعم خود در صدد مقابله با این فرقه برآمدند که این اقدامات غیرقانونی آنها با تبعات منفی همراه بود.
برابر اطلاعات به دست آمده، متأسفانه اقدام گروهک غیرقانونی انجمن حجتیه باعث آلوده شدن جوانان مذکور به مفاسد عدیده اخلاقی و عقیدتی شد و تبعات سوئی در بر داشت، چرا که جلسات فرقه ضاله بهائیت آلودگی زیادی به مفاسد داشته و این افراد مسلمان مجبور بودند خود را همرنگ جماعت نشان دهند و معاشرت‌هایی خارج از چارچوب شرعی داشته باشند.
از سوی دیگر نفوذ دادن جوانان و نوجوانان مسلمان به درون جلسات فرقه ضاله بهائیت این توهم و شائبه را در تشکیلات ایجاد می‌‌کند که آنها موفق به جذب مسلمانان شده و همین امر باعث تقویت انگیزه‌های مبلغان فرقه ضاله بهائیت می‌شود.
این افراد نفوذی هیچ‌گونه مجوز قانونی برای اقدام غیر قانونی و غیر شرعی خود نداشتند و سران انجمن که این حکم را برای جوانان مسلمان (برابر اعترافات متهمان) صادر کرد و آنها را آلوده ساخته، بایستی خود پاسخگوی این اقدام باشند.
بدون شک گروهک غیرقانونی انجمن حجتیه که خود دارای انحرافات بسیاری است، نمی‌تواند انجمنی مطلوب برای مقابله با فرقه ضاله صهیونیستی و ضدامنیتی بهائیت باشد. 
منبع: پایگاه جامع شناخت بهائیت


نظرات()   
   
پنجشنبه 15 تیر 1391  07:26 ب.ظ
توسط: MAP

سید علی محمد باب شیرازی که بهائیان او را مبشر خود میخوانند، در آثار خود به ویژه بیان فارسی، بارها از شخصیتی به نام «مَن یظهرُهُ الله»۱ سخن گفته است. از این رو هر دسته از هوادارانش، این شخصیت را سود خود تفسیر و تأویل برده اند:
۱. بابیان ازلی که بنا به وصیت باب، میرزا یحیی نوری ملقب به صبح ازل را جانشین رسمی باب می دانند، بر این باورند که «من یظهره الله» هنوز نیامده است و بنا به گفته باب در آینده خواهد آمد.
۲. بهائیان که از وصیت باب سرپیچیدند و با نافرمانی از صبح ازل، فرقه جدیدی


نظرات()       
جمعه 9 تیر 1391  04:05 ب.ظ
نوع مطلب: (بـهـائـیـت ،) توسط: MAP

ابوالفضل گلپایگانی (پایگاه جامع شناخت بهائیت)
ابوالفضل گلپایگانی میگوید:
اهل بهاء بر این باورند که همه صحف الاهیه و کتب سماویه که در عالم وجود دارد بر این بشارت متفق است که در آخر الزمان به سبب طلوع دو نیر اعظم در سماء امر الله، عالم رتبه بلوغ یابد و دوره اوهام و خرافات طی شود و ظلمت اختلافات دینی از عالم زایل گردد و جهان بر کلمه واحده استقرار یابد، کینه های دیرینه در صدور (دلها) محو شود، عداوت و بیگانگی امتها به محبت و برادری تبدیل گردد، جنگ برافتد بلکه آلات دشمنی به ابزار کسب تبدیل گردد و غبار ظلم و فتام ستم در جمیع اقطار عالم فرو نشیند. (بهائی چه می گوید، ج ۱، ص ۸.)
بهائیان حق طلب، آگاهند که وضع جهان امروز، دروغ بودن گفتار مدعیان دیروز را نشان میدهد. به اعتقاد اهل بهاء، پس از ظهور باب و بهاء، می بایست عالم پر از عدل و داد می شد، همچنان که پر از ظلم و جور بود و حال اینکه چنین که نشد هیچ، بلکه ظلم و ستم گسترش یافته است؛ جنگ و کشتار به گونه ای شده که دیگر شخص را نمی کشند، نسل را می کشند و این گسترش ادامه دارد تا منجی واقعی عالم بشریت یعنی مهدی صاحب زمان عج الله تعالی فرجه الشریف تشریف بیاورند و عالم ستم گرفته را از عدل و داد پر کنند.
البته نکته ظریفی در پایان کلام جناب گلپایگانی هست و آن اینکه «آلات دشمنی به ابزار کسب تبدیل شود» و در حال حاضر چنین شده است؛ چون امریکا و اسرائیل و دیگر جنگ طلبان پیوسته به طراحی و خرید و فروش انواع سلاح جاسوسی، کشتار شخصی و جمعی مشغولند و اینگونه درآمدی بس فراوان دارند و هر از چند گاهی برای آن که سلاحهایشان کارکردی داشته باشد، جنگی به راه انداخته و ساخته های خود را یا امتحان می کنند یا مصرف…
پایگاه جامع شناخت بهائیت


نظرات()   
   
پنجشنبه 1 تیر 1391  07:12 ق.ظ
نوع مطلب: (بـهـائـیـت ،) توسط: MAP

نامه گدایی بیت العدل بهائیان به اغنام الله را در پایگاه جامع شناخت بهائیت بخوانید.


نظرات()   
   
آخرین پست ها