نکته ای که هیچ کس به آن توجهی نمی کند این است که:
بهائیان حداقل باید از پیامبرمکرم اسلام صل الله علیه و اله و سلم، امیرمؤمنان علی و امام حسین و حضرت ابالفضل العباس علیهم السلام خجالت بکشند.
کسانی چون باب، بهاء و عبد البهاء هر چند سرکرده بابیت و بهائیت بوده اند، لیکن نام اصلیشان نام پیامبر و ائمه اطهار (علیهم السلام) اسلام است.
نام باب، سید علی محمد باب شیرازی است؛ درست است که سید علی محمد از جدش که رسول مکرم اسلام صل الله علیه و آله و سلم است خجالت نکشید و این فرقه سخیف را بنا کرد لیکن پیروان این فرقه و فرقه بهائیت که او را قبول دارند باید از حضرت محمد صل الله علیه و آله و سلم که پیامبر اسلام است و حضرت علی علیه السلام که تنها امیر مؤمنان است خجالت بکشند.
همچنین درست است که بهاء با اینکه نامش حسین علی بود، از امیرمؤمنان علی علیه السلام و فرزند برومندش سالار شهیدان کربلا، حسین بن علی علیه السلام خجالت نکشید و از بابیت پیروی کرد و بهائیت را پایه گذاری کرد، لیکن شما که پیروان این فرقه اید از تنها امیرمؤمنان علی و سید و سالار شهیدان حسین علیهما سلام خجالت بکشید.
 نیز عبدالبهاء که نامش عباس است باید از ساقی تشنگان کربلا، قمر بنی هاشم، ابوالفضل العباس علیه السلام خجالت بکشد که در برابر هوای نفسش ایستادگی نکرد و به لجن زار پدرش گام نهاد.
بهائیان، شما چرا؟
شما که خود را حق جو می خوانید، چرا احترام صاحبان اسم این سه بی خرد را نگه نمی دارید؟
آیا تاریخ را نخوانده اید؟
شما که اسلام را قبول دارید، درست است که به عنوان دین منسوخ و پیامبر پیشین قبول دارید، ولی قبول دارید، پس احترام بگذارید!!
مسلمانان به مقدسات یهود، مسیح و دیگر ادیان الاهی احترام می گذارند، روز تولدشان را جشن گرفته و حرمت روز عزایشان را دارند.
شما چگونه دین، پیامبر و ائمه اطهار اسلام را قبول دارید ولی هیچ حرمتی برای روز تولد و عزایشان قائل نیستید؟
چرا در ماه محرم که ماه عزای مؤمنین و مسلمین است، روز شهادت فرزند پیامبر مسلمانان است، روز حرمت شکنی خاندان رسالت است، جشن و پای کوبی می کنید؟
یعنی شما با امویان و یزدیان یکسانید؟
سید علی محمد باب هر چه باشد، کافر یا مسلم، یک مسلمان زاده است. وقتی او را سید می خوانیم یعنی از فرزند ناخلفی از نسل پیامبر است که به خاطر سیادت او بود که در انظار عمومی جامعه محبوبیت پیدا کرد. او هیچ گاه به مقدسات اسلام توهین نکرد.
میرزا حسینعلی نوری هر چه بود، مسلمان زاده بود و از طرف مادری هر چند فرزند ناخلفی بود، به پیامبر اسلام برمی گشت.
آیا شما منکر مسلمان زاده بودن سران خود هستید؟
درست است که خود حسینعلی نوری فرزند را از خود نفی می کند و او را حرامزاده می خواند، ولی هر چه بود از نسل یک مسلمان است. (حسینعلی نوری در روز تولدش می گوید: ولد من لم یلد و لم یولد، متولد شد کسی که نه می زاید و نه زاییده می شود؛ اینگونه که او نمی زاید یعنی پسرانش از جمله عباس افندی، حرام زاده اند.) پس باید حرمت آباء و اجداد خود را داشته باشد.
بی احترامی و فحاشی به مقدسات اسلام مثل تُف سر بالا می ماند که هر چه به مقدسات اسلام فحاشی کنند به خودشان بر می گردد چون آباء و اجداد خود نیز مسلمانند.
پس به خاطر خودتان هم که شده، احترام مقدسات اسلام را که واجب است، نگه دارید...
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic